Jesteśmy małżeństwem, które łączy pasja do architektury i podróży. Wspólnie podróżując odkrywamy interesujące, często również zapomniane budowle. To właśnie tam zaczyna się proces powstawania naszych modeli.

Grzegorz, pasjonat modelarstwa z wykształceniem architektonicznym, potrafi idealnie odwzorować daną budowlę w dowolnej skali, nawet tę już nieistniejącą - jedynie na podstawie zdjęć. Ja, Justyna, po niemal dwudziestu latach prowadzenia własnej agencji eventowej, postanowiłam zwolnić tempo i wykorzystać swoje doświadczenie i pasję do ekologicznego stylu życia w nowym obszarze. W kwestiach artystycznych współpracuje z nami córka, studentka studiów magisterskich na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a z zawodu scenograf.

Nasz projekt to powrót do analogowego spędzania czasu w celu praktykowania uważności. Zapraszamy do świata mikroarchitektury - składanie naszych modeli może być zabawą dla każdej grupy wiekowej, a zestawy mają różne stopnie trudności - każdy znajdzie coś dla siebie.

IDEA NASZEJ FIRMY

Życie to ludzie, ale także miejsca, które są dla nas ważne, które wspominamy, nosimy w sercu. Są to także przyciągające kierunki - miejsca, do których wracamy oraz te które planujemy odwiedzić, poznać ich historię i zanurzyć się w ich duszę.

Naszym celem jest dobra zabawa, relaks i oderwanie się od cyfrowej codzienności. Chcemy przenieść Was w świat ciekawości, kreatywności i beztroskiego tworzenia -  pozwólmy sobie spojrzeć na życie oczami dziecka. Chcemy nadać rzeczywisty wymiar wspomnieniom, odtwarzając je w miniaturowej skali.

Zapraszamy do naszej bajki. Wy zaproście nas do swojej. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

NASZE PRODUKTY

Nasze modele tworzymy z naturalnych i ekologicznych materiałów takich jak papier, drewno, tektura bez chemikaliów, a produkty, które wysyłamy w Świat pakujemy w karton z recyklingu. 

Poznajcie nasze propozycje. Zapraszamy również do kontaktu w sprawie indywidualnych zamówień.